רייקי בהריון

קיימת טכניקת ריפוי הוליסטית באנרגיה, שהיא שיטה עתיקת יומין ומתאימה לכל הגילאים. שיטת הטיפול והריפוי הנקראת: "רייקי" משפיעה על המישור הנפשי, הפיזי והרוחני של האדם, היא מסייעת להפגת מתחים, לחיזוק המערכת החיסונית ויכולת הריפוי הטבעית, לאיזון פנימי, ולבריאות גופנית ונפשית טובה יותר.
שיטת הרייקי מומלצת גם לנשים בהריון, היא יכולה להקל על התסמינים המלווים את האישה בתחילת תקופת ההריון, לרבות בחילות ועייפות, ולהקל על התחושות בגוף ובנפש בגלל השינויים ההורמונליים. כמו כן, טיפולי רייקי לנשים בהריון מסייעים להן להפחית כאבים שונים, לשפר את החיוניות, להקל על קשיי נשימה ושינה, להרגיע חרדות לקראת הלידה ולהקל על כאבים במהלך הלידה.

איך עושים רייקי בהריון?

שיטת הרייקי כוללת טכניקות טיפול וריפוי באמצעות מגע כפות הידיים, המטפל מניח את ידיו על גופה של האישה או מעל גופה, הטיפול יכול להתבצע גם מרחוק. חשוב לציין כי גם העובר מרגיש באנרגיית החיים המוזרמת דרך כפות ידיו של המטפל, הוא מגיב לכך ולעתים ניתן להרגיש כיצד הוא זז ובועט בהתלהבות כתגובה לאנרגיה הטבעית.

האם רייקי מסוכן בתקופת ההריון?

רייקי היא שיטת ריפוי טבעית לחלוטין והיא בטוחה לכולם, לילדים, למתבגרים, למבוגרים וכמובן גם לנשים בהריון. חשוב לזכור כי רייקי היא אנרגיית חיים אוניברסלית שנמצאת בכל מקום ביקום, במהלך הטיפול מזרימים את האנרגיה לגוף המטופל באמצעות מגע נעים או ללא כל מגע מאחר ואפשר להניח את כפות הידיים מעל גופה של האישה.

מי מורשה לעשות טיפולי רייקי בהריון?

כל אדם מוסמך בטיפולי רייקי מסוגל להציע טיפול יעיל ואפקטיבי לנשים בהריון, גם האישה יכולה להשתתף בקורס על מנת ללמוד את רזי השיטה, כדאי להשתתף יחד עם בן הזוג וכך הוא יכול לטפל באשתו בתקופת ההריון ובכל זמן אחר. (לקריאה נוספת על לימודי רייקי)
טיפולי רייקי בתקופת ההריון מומלצים לכל הנשים, הם מסייעים ברובד הפיזי, הנפשי והרוחני, והטיפול חשוב גם לעובר ההולך ומתפתח ברחם. אנרגיית הרייקי מסייעת לאיזון גופני ונפשי, תורמת להתפתחות רוחנית, מחזקת את הגוף באופן טבעי, מפחיתה את הלחץ לפני הלידה והשינוי הגדול בחיים ומסייעת לנשים המעוניינות לעבור לידה טבעית ללא אפידורל.

מאיה אורון

מאיה אורון

המאמר נכתב בחסות: מאיה אורון - מטפלת אלטרנטיבית בשיטות הטיפול: הילינג, רייקי, תרפיה באמנות וציור אינטואיטיבי. כמו כן מאיה עוסקת בארס מטעם ™Access Consciousness

עוד פוסטים - http://www.mayaoron.co.il