רייקי לתינוקות

רייקי היא שיטת טיפול הוליסטית טבעית ויעילה, טכניקת הטיפול והריפוי מתאימה לכל הגילאים והיא בטוחה גם לתינוקות. את טיפולי הרייקי יכולה לבצע גם האם, כל עוד היא השתתפה בקורס מתאים ורכשה את טכניקות הטיפול. טיפולי רייקי בטוחים לתינוקות, הם מעודדים את צמיחתם, מסייעים להתפתחות הנפשית של התינוק, לחיזוק המערכת החיסונית שלו ולהקלה בכאבים שונים כמו כאבי בטן וגזים. הרייקי מסייע גם לקשר בין ההורה לתינוק אפילו עוד בשלב ההריון.
חשוב לדעת כי תינוקות נולדו טהורים לכן אנרגיית הרייקי מתפזרת בגופם בדיוק למקום שצריך, לכן אין חשיבות למיקום הנחת הידיים, וניתן לטפל בתינוק גם מרחוק. לפי עדות של מאסטרים והורים, תינוקות הנהנים מטיפולי רייקי בתקופת ההיריון ולאחר לידתם, הם שלווים ונינוחים יותר, ויש להם גם יכולת תקשורת טובה יותר.

איך עושים רייקי לתינוקות?

טיפולי רייקי לתינוקות מבוססים על טכניקות מגע להזרמת אנרגיית החיים לצ'אקרות ולכל אזורי גופו של הפעוט. מטפלים מנוסים יכולים להזרים את האנרגיה גם מרחוק וללא כל מגע. תינוקות מגיבים היטב לאנרגיית הרייקי, הם נינוחים בזמן הטיפול, ואחרי הטיפול הם שלווים ורגועים.

אין צורך להשכיב את התינוק על מיטת טיפולים, ניתן לבצע את הטיפול במיטתו של התינוק ובכל מקום אחר בבית או בקליניקה של המטפל, אפשר ורצוי לבצע טיפולים גם בטבע ובפארקים פתוחים. מאחר וגופו של הפעוט זעיר מומלץ לבצע טיפול מהיר למשך 10-15 דקות בלבד. אם התינוק מרבה לזוז במהלך הטיפול אפשר להחזיקו בידיים ולהזרים את האנרגיה דרך גבו.

מי יכול לעשות טיפול רייקי לתינוקות?

טיפול רייקי לתינוק יכול לבצע כל מטפל מוסמך שסיים בהצלחה קורס רמה 1+2 במסגרת לימודי רייקי, וכמובן מאסטרים. גם הורי התינוק יכולים להשתתף בקורס קצר ולרכוש את הטכניקה הנדרשת כדי לבצע טיפול בתינוק שלהם. הטיפול בטוח לגמרי, הוא מחזק את הקשר בין ההורים לפעוט ויכול לסייע במגוון בעיות נפוצות כמו חום, גזים, כאבי חניכיים ובקיעת שיניים ועוד.
טיפולי רייקי לתינוקות מומלצים על ידי כל המטפלים ההוליסטיים, גם רופאים קונבנציונאליים ממליצים על טיפולי רייקי כדי להקל בכאבים ולעודד את חיזוק המערכת החיסונית של הפעוט.

מאיה אורון

מאיה אורון

המאמר נכתב בחסות: מאיה אורון - מטפלת אלטרנטיבית בשיטות הטיפול: הילינג, רייקי, תרפיה באמנות וציור אינטואיטיבי. כמו כן מאיה עוסקת בארס מטעם ™Access Consciousness

עוד פוסטים - http://www.mayaoron.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *