רייקי 1

Reiki היא שיטת טיפול אנרגטית עתיקת יומין המבוססת על טכניקות מגע רך על ומעל גופו של המטופל. כדי לטפל באנשים יש לעבור הכשרה מקצועית, ההכשרה מבוססת על 3 קורסים ברמות שונות, קורס רייקי רמה 1 נועד להקנות את עקרונות השיטה ודרך החיים לפי שיטת הרייקי, הקורס כולל כלים בסיסיים לטיפול עצמי, לריפוי טבעי ולטיפול באחרים.

מה לומדים בקורס רייקי רמה 1?

לימודי רייקי מתחילים בקורס בסיסי רמה 1, הקורס כולל 4 מפגשים אינטנסיביים, כל מפגש כ-4 שעות, בהתאם למקום הלימודים. קורס רייקי רמה 1 מיועד לכולם, לנשים ולגברים בכל הגילאים ומכל המגזרים, אין צורך בהכשרה מוקדמת או בניסיון בתחום הטיפולים המשלימים.
במהלך הקורס רוכשים ידע מקיף ומעמיק בשיטת הרייקי המודרנית אשר נהוגה כיום ברחבי העולם המערבי, השיטה מבוססת על רייקי מסורתי ועתיק יומין בהתאם לתורה שהועברה על ידי הנזיר היפני מיקאו אוסואי.

במהלך הקורס נלמדים התכנים הבאים:

• הכרות ראשונית עם עולם הרייקי
• ההיסטוריה של שיטת הרייקי
• עקרונות העבודה בשיטת הרייקי
• מרכזים אנרגטיים בגוף האדם (צ'אקרות)
• טכניקות לטיפול עצמי
• עקרונות ותנועות הטיפול באחרים

איפה אפשר ללמוד?

קורס רייקי רמה 1 אפשר ללמוד במקומות רבים, ביניהם מכללות ובתי ספר ללימודי רפואה משלימה, מרכזי רייקי ובמרכזי חינוך והשכלה המציעים חוגים וקורסים להעשרה עצמית וללימודי רפואה משלימה.

מה ניתן לעשות עם התעודה?

בסיום הקורס זוכים לתעודה ממקום הלימודים, התעודה מאפשרת להציע טיפול באחרים, בהתאם לרמה 1. בנוסף, התעודה מאפשרת לבוגרי הקורס לטפל בעצמם, בבני משפחתם, בחברים ובקולגות בעבודה, ולשלב את עקרונות השיטה באורח החיים כדי להימנע ממחלות ולשפר את איכות החיים.
חשוב להדגיש כי טיפול ברייקי הוא חוויה מעצימה, מרגיעה ומעשירה, הן למטפל והן למטופל.